Prihodnjo nedeljo bomo po sv. maši,  ki bo ob 10.15, blagoslovili nove veroučne prostore. Še posebej povabljeni veroučenci in njihovi starši. Tako je zgradba nekdanjega župnijskega gospodarskega poslopja skupaj z muzejem baroka, dobila svojo zunanjo in notranjo prenovo in namen. Samo po zaslugi zglednega sodelovanja med občino in župnijo ter medsebojno pomočjo in zaupanjem lahko danes gledamo in imamo ta prenovljeni objekt. Seveda pa brez pomoči številnih ljudi iz župnije, ki so prostovoljno priskočili na pomoč, pa tudi vseh vas, ki ob nedeljah darujete v puščico, novih veroučnih prostorov ne bi bilo. Zato vas vse vabimo, da si v nedeljo po vsaki sveti maši ogledate nove veroučne prostore in tudi Muzej baroka  ter si tako od znotraj ogledate celotno prenovljeno stavbo, nekdanjega župnijskega gospodarskega poslopja. Povabljeni vsi!