TEDEN MOLITVE ZA DUHOVNE POKLICE

Teden, ki je pred nami je teden molitve za nove duhovne poklice, saj je prihodnja nedelja, nedelja Dobrega pastirja oz. 50. Svetovni dan molitve za nove duhovne poklice. Papež emeritus Benedikt je vsem kristjanom ob tem tednu napisal pismo z naslovom »Poklici, znamenje upanja, utemeljenega na veri«. S tem namenom so vsi kristjani povabljeni k osebni in skupni molitvi za nove duhovne poklice in obisku svete maše.

 

BIBLIČNA SKUPINA

V torek ob 20. uri vabljeni na biblični večer v župnišče.

 

SREČANJE Z GOSPO LJUDMILO NOVAK

V sredo 17. 4. ob 20.00 uri lepo vabljeni v dvorano kulturnega doma Šmarje na srečanje z ga. Ljudmilo Novak. Spregovorila nam bo na temo DRUŽINA – POLITIKA – VERA.

Biti dobra mati in ženska pa tudi politik in kristjan! Kako usklajevati zahteve in potrebe družine, politike in osebne vere? Lepo vabljeni in povabite še druge.

 

SREČANJE ZAKONCEV JUBILANTOV

Vsi, ki v tem letu praznujete obletnico poroke, povabljeni v nedeljo 19. maja 2013 ob 15. uri k zahvalni maši v župnijsko cerkev. Vabljeni ste vsi zakonci, ki ste se poročili tukaj ali kje drugje in v tem letu slavite 5, 10, 15, 20, 25, …, 50, 55, 60 let ali morda celo več let poroke. Prav je, da se tudi Bogu zahvalimo za leta skupnega zakonskega življenja. Zato že sedaj povabljeni na to slavje. Jubilanti, ki ste vpisani v poročno knjigo naše župnije boste dobili domov še posebno vabilo. Tisti, ki ste bili poročeni v drugi župniji, pa prosim sprejmite to vabilo in se čim prej prijavite.

 

ROMANJE V MEDŽUGURJE

Turistična agencija Verbek organizira v času od 13.5. do 15.5.2013, romanje v Medžugurje.

Cena romanja je 115,00 eur. Informacije in prijave na telefon 041 748894 (g. Verbek).

ČIŠČENJE IN KRAŠENJE ŽUPNIJSKE CERKVE TER VERUČNIH PROSTOROV

V mesecu aprilu skrbijo za čiščenje in krašenje župnijske cerkve ter veroučnih prostorov verniki iz Vrha in Močel.

TEDEN MOLITVE ZA DUHOVNE POKLICE

Teden, ki je pred nami je teden molitve za nove duhovne poklice, saj je prihodnja nedelja, nedelja Dobrega pastirja oz. 50. Svetovni dan molitve za nove duhovne poklice. Papež emeritus Benedikt je vsem kristjanom ob tem tednu napisal pismo z naslovom »Poklici, znamenje upanja, utemeljenega na veri«. S tem namenom so vsi kristjani povabljeni k osebni in skupni molitvi za nove duhovne poklice in obisku svete maše.

 

BIBLIČNA SKUPINA

V torek ob 20. uri vabljeni na biblični večer v župnišče.

 

SREČANJE Z GOSPO LJUDMILO NOVAK

V sredo 17. 4. ob 20.00 uri lepo vabljeni v dvorano kulturnega doma Šmarje na srečanje z ga. Ljudmilo Novak. Spregovorila nam bo na temo DRUŽINA – POLITIKA – VERA.

Biti dobra mati in ženska pa tudi politik in kristjan! Kako usklajevati zahteve in potrebe družine, politike in osebne vere? Lepo vabljeni in povabite še druge.

 

SREČANJE ZAKONCEV JUBILANTOV

Vsi, ki v tem letu praznujete obletnico poroke, povabljeni v nedeljo 19. maja 2013 ob 15. uri k zahvalni maši v župnijsko cerkev. Vabljeni ste vsi zakonci, ki ste se poročili tukaj ali kje drugje in v tem letu slavite 5, 10, 15, 20, 25, …, 50, 55, 60 let ali morda celo več let poroke. Prav je, da se tudi Bogu zahvalimo za leta skupnega zakonskega življenja. Zato že sedaj povabljeni na to slavje. Jubilanti, ki ste vpisani v poročno knjigo naše župnije boste dobili domov še posebno vabilo. Tisti, ki ste bili poročeni v drugi župniji, pa prosim sprejmite to vabilo in se čim prej prijavite.

 

ROMANJE V MEDŽUGURJE

Turistična agencija Verbek organizira v času od 13.5. do 15.5.2013, romanje v Medžugurje.

Cena romanja je 115,00 eur. Informacije in prijave na telefon 041 748894 (g. Verbek).

ČIŠČENJE IN KRAŠENJE ŽUPNIJSKE CERKVE TER VERUČNIH PROSTOROV

V mesecu aprilu skrbijo za čiščenje in krašenje župnijske cerkve ter veroučnih prostorov verniki iz Vrha in Močel.