POSTNI ČAS: V postnem času povabljeni k molitvi, dobrim delom, sveti maši in sveti spovedi.

 

MOLITVENO SREČANJE ČLANOV ŽPS IN KLJUČARJEV: V ponedeljek, ob 20. uri, vabljeni člani ŽPS in ključarji na molitveno srečanje k Tatjani Mikuš v Korpule.

 

VEČERNE SVETE MAŠE: Od tega tedna dalje bodo večerne svete maše ob 19. uri.

 

PRVI ČETRTEK: Četrtek je prvi v mesecu. Vabljeni k molitvi za duhovne poklice in k sveti maši.

 

PRVI PETEK: Petek je prvi v mesecu. Vabljeni k sveti maši ob 9. in 19. uri. Ta dan bo obisk bolnikov na domu.

 

PRVA SOBOTA: Sobota je prva v mesecu. Po večerni sveti maši, vabljeni k tihi molitvi pred Najsvetejše do 22. ure.

 

PRVA NEDELJA: Nedelja je prva v mesecu. Vaš dar bo namenjen za obnovo župnijske cerkve. Bog povrni za vsak vaš dar.

 

POSTNE DELAVNICE ŽUPNIJSKE KARITAS: Lepo povabljeni na postne delavnice župnijske Karitas. V torek, ob 19. uri bo delavnica izdelovanja rož in okraskov iz krep papirja in v petek, ob 19. uri pa delavnica izdelovanja butar. Lepo povabljeni k sodelovanju in pomoči župnijski Karitas.

 

MOLITEV KRIŽEVEGA POTA: Vsak postni petek, pol ure pred večerno sveto mašo, vabljeni k molitvi križevega pota v kapelo.

 

KRIŽEV POT K SV. ROKU: Vsako postno nedeljo, ob 15. uri, vabljeni k molitvi križevega pota med kapelami k sv. Roku.

 

POČITNIŠKI ORATORIJ: V času od 1. do 5. julija bo v župniji potekal počitniški oratorij za predšolske in šolske otroke. Že sedaj lepo vabljeni.

 

OBNOVA ŽUPNIJSKE CERKVE: V cerkvi se nadaljujejo obnovitvena dela. V tem tednu so položili napeljavo za talno gretje in dokončali električno napeljavo. V tednu, ki je pred nami bo položen estrih. Prosimo za pomoč pri zbiranju finančnih sredstev. Svoj prostovoljni dar lahko darujete tudi na TRR župnije: SI56 0510 0801 4146 278. Bog vam povrni za vsak dar.

 

ČIŠČENJE CERKEV IN VEROUČNIH PROSTOROV: V mesecu aprilu čistijo cerkev sv. Roka, kapelo in veroučne prostore verniki iz Vrha in Močel. Vernikom iz Predela in Senovice, ki ste v mesecu marcu skrbeli za urejenost cerkve, kapele in veroučnih prostorov, se lepo zahvaljujemo.