OKTOBER – MESEC ROŽNEGA VENCA: Mesec oktober nas še posebej vabi k molitvi rožnega venca. Povabljeni k molitvi rožnega venca vsak dan pred sveto mašo, povabljeni smo tudi, da molimo doma.

 

  1. FESTIVAL GODB IN KULINARIKE: Danes, v nedeljo 7. oktobra od 10.00 dalje vabljeni na 2. Festival godb in kulinarike, ki se bo odvijal na Ploščadi pred kulturnim domom. Predstavilo se bo 11 godb iz Italije, Hrvaške in Slovenije ter gostinci iz Šmarja in okolice. Vabljeni!

 

BIBLIČNA SKUPINA

V torek ob 19.30 uri lepo povabljeni na večer s Svetim pismom.

 

REVIJA CERKVENIH PEVSKIH ZBOROV DEKANIJE ŠMARJE PRI JELŠAH: V nedeljo, 21. oktobra, ob 15. uri, lepo povabljeni na revijo cerkvenih pevskih zborov naše dekanije, ki bo pri sv. Roku v naši župniji. Lepo povabljeni.

 

MOLITVENI SPOMINI ZA RAJNE

Počasi se bliža praznik Vseh svetih in vernih duš, ko se še posebej spominjamo naših rajnih.

Molitvene spomine za svoje drage rajne lahko napišete na poseben listič, ki ga vzamete v cerkvi. Dar, ki ga boste namenili ob tem je prostovoljen.

ČIŠČENJE IN KRAŠENJE ŽUPNIJSKE CERKVE

V mesecu oktobru skrbijo za cerkev pri sv. Roku, kapelo in veroučne prostore verniki iz Prelog, Bobovega in Male Pristave.