MARKOVA PROCESIJA: V torek, 25. aprila, je god sv. Marka. Na predvečer njegovega praznika, v ponedeljek 24. aprila, bo ob 19.30 uri Markova procesija in nato sv. maša pri sv. Miklavžu. Lepo vabljeni!

 

BLAGOSLOV MOTORJEV: V nedeljo bomo pri sveti maši ob 10.15 uri imeli blagoslov motorjev in motoristov.

 

OBNOVA ŽUPNIJSKE CERKVE

Dragi verniki in vsi ljudje dobre volje. Na vse vas se obračam z veliko prošnjo: Prosim pomagajte pri zbiranju finančnih sredstev za obnovo cerkve! Z obnovo bomo začeli v mesecu juniju. Zavedam se, da so časi v katerih živite težki, a drugače na vem in ne znam, kot to, da vas prosim za pomoč. Svoj prostovoljni dar lahko darujete pri sveti maši, osebno v župnišču ali na TRR župnije: SI56 0510 0501 4146 278. Hvala za razumevanje in pomoč. Marija Venebovzeta pa naj nas vodi skozi pripravo na obnovo naše župnijske cerkve.

 

ČIŠČENJE ŽUPINIJSKE CERKEV IN VEROUČNIH PROSTOROV

V mesecu aprilu skrbijo za čiščenje in krašenje župnijske cerkve ter veroučnih prostorov verniki iz Vrha in Močel.