VERNE DUŠE: Jutri, v ponedeljek, je spomin vseh vernih rajnih – verne duše. Lepo povabljeni k sv. maši ob 9. in ob 18. uri. Še posebej se v molitvi spomnimo vseh vernih duš, ki so še v vicah in jim še ni dano uživati veselje nebes.

MOLITEV ČLANOV ŽPS IN KLJUČARJEV: V ponedeljek ob 19.30 vabljeni člani ŽPS in ključarji na molitev k Bogdanu in Štefki Dečman.

PRVI ČETRTEK: Četrtek je prvi v mesecu, lepo vabljeni k sv. maši in molitvi za nove duhovne poklice, še zlasti, ker smo v pripravi na diakonsko posvečenje.

 

PRVI PETEK: Petek je prvi v mesecu. Lepo vabljeni k sv. maši ob 9. in ob 18. uri. Ta dan bo obisk bolnikov na domu.

 

PRVA SOBOTA: Sobota je prva v mescu. Lepo vabljeni po večerni sv. maši k tihi molitvi pred Najsvetejše do 21. ure.

 

MOLITEV ROŽNEGA VENCA IN MAŠE PO PODRUŽNICAH ZA NAŠE RAJNE

Ob petkih se bomo v molitvi spominjali naših rajnih in darovali zanje svete maše po naših podružnicah. V petek bo sv. maša ob 19. uri pri sv. Roku, kjer bo molitev rožnega venca in nato sveta maša za rajne po namenu spominov.Vabljeni k molitvi.

 

DIAKONSKO POSVEČENJE

V nedeljo, ob 15. uri, bo v Novi Cerkvi diakonsko posvečenje Gregorja Majcna, ki je v tem letu na pastoralni praksi v naših treh župnijah in bo prihodnje leto posvečen v duhovnika. Prav je, da se diakonskega posvečenja udeležimo tudi mi, zato smo vsi povabljeni. Prijavite se za avtobus, ki bo odpeljal izza Kulturnega doma odpeljal ob 13.15 uri.

 

ZAHVALNA NEDELJA PRI SV. ROKU: V nedeljo bomo ob 11.30 uri obhajali zahvalno nedeljo pri sv. Roku. Lepo povabljeni.

 

OBHAJANJE ZAHVALNIH NEDELJ Z DAROM HRANE

Obhajanje zahvalnih nedelj je priložnost za zahvalo in hvaležnost, za vse prejete darove in milosti, uspeh pri delu, v šoli, študiju, zdravju pri družini in živini. Žal pa je v naši deželi in v naši okolici vse več ljudi, ki trpijo pomanjkanje osnovne življenjske dobrine, to je hrane. Na župnijsko Karitas se obrača čedalje več ljudi po pomoč. Karitas skuša pomagati in dati toliko kolikor ima.

Zato bi vas povabil k sodelovanju: »MOJ DAR ZAHVALNE NEDELJE«. Kaj to pomeni? Čisto preprosto. V času maš ob zahvalnih nedeljah darujem hrano za ljudi v stiski (to so osnovna živila: moka, sladkor, olje, krompir, testenine, mleko, riž, vložena zelenjava, …). Nihče ne bo gledal kaj in koliko je kdo dal, pomembno je le, da to kar imamo delimo s tistimi, ki tega nimajo. Darove boste lahko prinesli v cerkev in jih položil k oltarju. Lahko pa jih prinesete tudi direktno na Karitas ob sredah med 17. in 18. uro. Lepo povabljeni k sodelovanju pri pomoči sočloveku. Župnijska Karitas bo vse te darove pripravila in jih razdelila potrebnim za ozimnico. Hvala za Vaš dar.

 

OBNOVA NOTRANJOSTI ŽUPNIJSKE CERKVE

Dragi verniki in vsi ljudje dobre volje. Smo v pripravi na obnovo notranjosti  župnijske cerkve.  Prosimo, da po svojih močeh in zmožnostih pomagate pri zbiranju sredstev. Hvala za razumevanje in pomoč. Marija Venebovzeta pa naj nas vodi skozi pripravo na obnovo naše župnijske cerkve.

 

ČIŠČENJE IN KRAŠENJE ŽUPNIJSKE CERKVE IN VEROUČNIH PROSTOROV

V mesecu novembru skrbijo za župnijsko cerkev in veroučne prostore verniki iz Sotenskega in Vodenovega.

Hvala vernikom iz Prelog, Bobovega, Male Pristave, ki ste v mesecu oktobru skrbeli za župnijsko cerkev in veroučne prostore.

VERNE DUŠE: Jutri, v ponedeljek, je spomin vseh vernih rajnih – verne duše. Lepo povabljeni k sv. maši ob 9. in ob 18. uri. Še posebej se v molitvi spomnimo vseh vernih duš, ki so še v vicah in jim še ni dano uživati veselje nebes.

MOLITEV ČLANOV ŽPS IN KLJUČARJEV: V ponedeljek ob 19.30 vabljeni člani ŽPS in ključarji na molitev k Bogdanu in Štefki Dečman.

PRVI ČETRTEK: Četrtek je prvi v mesecu, lepo vabljeni k sv. maši in molitvi za nove duhovne poklice, še zlasti, ker smo v pripravi na diakonsko posvečenje.

 

PRVI PETEK: Petek je prvi v mesecu. Lepo vabljeni k sv. maši ob 9. in ob 18. uri. Ta dan bo obisk bolnikov na domu.

 

PRVA SOBOTA: Sobota je prva v mescu. Lepo vabljeni po večerni sv. maši k tihi molitvi pred Najsvetejše do 21. ure.

 

MOLITEV ROŽNEGA VENCA IN MAŠE PO PODRUŽNICAH ZA NAŠE RAJNE

Ob petkih se bomo v molitvi spominjali naših rajnih in darovali zanje svete maše po naših podružnicah. V petek bo sv. maša ob 19. uri pri sv. Roku, kjer bo molitev rožnega venca in nato sveta maša za rajne po namenu spominov.Vabljeni k molitvi.

 

DIAKONSKO POSVEČENJE

V nedeljo, ob 15. uri, bo v Novi Cerkvi diakonsko posvečenje Gregorja Majcna, ki je v tem letu na pastoralni praksi v naših treh župnijah in bo prihodnje leto posvečen v duhovnika. Prav je, da se diakonskega posvečenja udeležimo tudi mi, zato smo vsi povabljeni. Prijavite se za avtobus, ki bo odpeljal izza Kulturnega doma odpeljal ob 13.15 uri.

 

ZAHVALNA NEDELJA PRI SV. ROKU: V nedeljo bomo ob 11.30 uri obhajali zahvalno nedeljo pri sv. Roku. Lepo povabljeni.

 

OBHAJANJE ZAHVALNIH NEDELJ Z DAROM HRANE

Obhajanje zahvalnih nedelj je priložnost za zahvalo in hvaležnost, za vse prejete darove in milosti, uspeh pri delu, v šoli, študiju, zdravju pri družini in živini. Žal pa je v naši deželi in v naši okolici vse več ljudi, ki trpijo pomanjkanje osnovne življenjske dobrine, to je hrane. Na župnijsko Karitas se obrača čedalje več ljudi po pomoč. Karitas skuša pomagati in dati toliko kolikor ima.

Zato bi vas povabil k sodelovanju: »MOJ DAR ZAHVALNE NEDELJE«. Kaj to pomeni? Čisto preprosto. V času maš ob zahvalnih nedeljah darujem hrano za ljudi v stiski (to so osnovna živila: moka, sladkor, olje, krompir, testenine, mleko, riž, vložena zelenjava, …). Nihče ne bo gledal kaj in koliko je kdo dal, pomembno je le, da to kar imamo delimo s tistimi, ki tega nimajo. Darove boste lahko prinesli v cerkev in jih položil k oltarju. Lahko pa jih prinesete tudi direktno na Karitas ob sredah med 17. in 18. uro. Lepo povabljeni k sodelovanju pri pomoči sočloveku. Župnijska Karitas bo vse te darove pripravila in jih razdelila potrebnim za ozimnico. Hvala za Vaš dar.

 

OBNOVA NOTRANJOSTI ŽUPNIJSKE CERKVE

Dragi verniki in vsi ljudje dobre volje. Smo v pripravi na obnovo notranjosti  župnijske cerkve.  Prosimo, da po svojih močeh in zmožnostih pomagate pri zbiranju sredstev. Hvala za razumevanje in pomoč. Marija Venebovzeta pa naj nas vodi skozi pripravo na obnovo naše župnijske cerkve.

 

ČIŠČENJE IN KRAŠENJE ŽUPNIJSKE CERKVE IN VEROUČNIH PROSTOROV

V mesecu novembru skrbijo za župnijsko cerkev in veroučne prostore verniki iz Sotenskega in Vodenovega.

Hvala vernikom iz Prelog, Bobovega, Male Pristave, ki ste v mesecu oktobru skrbeli za župnijsko cerkev in veroučne prostore.

VERNE DUŠE: Jutri, v ponedeljek, je spomin vseh vernih rajnih – verne duše. Lepo povabljeni k sv. maši ob 9. in ob 18. uri. Še posebej se v molitvi spomnimo vseh vernih duš, ki so še v vicah in jim še ni dano uživati veselje nebes.

MOLITEV ČLANOV ŽPS IN KLJUČARJEV: V ponedeljek ob 19.30 vabljeni člani ŽPS in ključarji na molitev k Bogdanu in Štefki Dečman.

PRVI ČETRTEK: Četrtek je prvi v mesecu, lepo vabljeni k sv. maši in molitvi za nove duhovne poklice, še zlasti, ker smo v pripravi na diakonsko posvečenje.

 

PRVI PETEK: Petek je prvi v mesecu. Lepo vabljeni k sv. maši ob 9. in ob 18. uri. Ta dan bo obisk bolnikov na domu.

 

PRVA SOBOTA: Sobota je prva v mescu. Lepo vabljeni po večerni sv. maši k tihi molitvi pred Najsvetejše do 21. ure.

 

MOLITEV ROŽNEGA VENCA IN MAŠE PO PODRUŽNICAH ZA NAŠE RAJNE

Ob petkih se bomo v molitvi spominjali naših rajnih in darovali zanje svete maše po naših podružnicah. V petek bo sv. maša ob 19. uri pri sv. Roku, kjer bo molitev rožnega venca in nato sveta maša za rajne po namenu spominov.Vabljeni k molitvi.

 

DIAKONSKO POSVEČENJE

V nedeljo, ob 15. uri, bo v Novi Cerkvi diakonsko posvečenje Gregorja Majcna, ki je v tem letu na pastoralni praksi v naših treh župnijah in bo prihodnje leto posvečen v duhovnika. Prav je, da se diakonskega posvečenja udeležimo tudi mi, zato smo vsi povabljeni. Prijavite se za avtobus, ki bo odpeljal izza Kulturnega doma odpeljal ob 13.15 uri.

 

ZAHVALNA NEDELJA PRI SV. ROKU: V nedeljo bomo ob 11.30 uri obhajali zahvalno nedeljo pri sv. Roku. Lepo povabljeni.

 

OBHAJANJE ZAHVALNIH NEDELJ Z DAROM HRANE

Obhajanje zahvalnih nedelj je priložnost za zahvalo in hvaležnost, za vse prejete darove in milosti, uspeh pri delu, v šoli, študiju, zdravju pri družini in živini. Žal pa je v naši deželi in v naši okolici vse več ljudi, ki trpijo pomanjkanje osnovne življenjske dobrine, to je hrane. Na župnijsko Karitas se obrača čedalje več ljudi po pomoč. Karitas skuša pomagati in dati toliko kolikor ima.

Zato bi vas povabil k sodelovanju: »MOJ DAR ZAHVALNE NEDELJE«. Kaj to pomeni? Čisto preprosto. V času maš ob zahvalnih nedeljah darujem hrano za ljudi v stiski (to so osnovna živila: moka, sladkor, olje, krompir, testenine, mleko, riž, vložena zelenjava, …). Nihče ne bo gledal kaj in koliko je kdo dal, pomembno je le, da to kar imamo delimo s tistimi, ki tega nimajo. Darove boste lahko prinesli v cerkev in jih položil k oltarju. Lahko pa jih prinesete tudi direktno na Karitas ob sredah med 17. in 18. uro. Lepo povabljeni k sodelovanju pri pomoči sočloveku. Župnijska Karitas bo vse te darove pripravila in jih razdelila potrebnim za ozimnico. Hvala za Vaš dar.

 

OBNOVA NOTRANJOSTI ŽUPNIJSKE CERKVE

Dragi verniki in vsi ljudje dobre volje. Smo v pripravi na obnovo notranjosti  župnijske cerkve.  Prosimo, da po svojih močeh in zmožnostih pomagate pri zbiranju sredstev. Hvala za razumevanje in pomoč. Marija Venebovzeta pa naj nas vodi skozi pripravo na obnovo naše župnijske cerkve.

 

ČIŠČENJE IN KRAŠENJE ŽUPNIJSKE CERKVE IN VEROUČNIH PROSTOROV

V mesecu novembru skrbijo za župnijsko cerkev in veroučne prostore verniki iz Sotenskega in Vodenovega.

Hvala vernikom iz Prelog, Bobovega, Male Pristave, ki ste v mesecu oktobru skrbeli za župnijsko cerkev in veroučne prostore.

VERNE DUŠE: Jutri, v ponedeljek, je spomin vseh vernih rajnih – verne duše. Lepo povabljeni k sv. maši ob 9. in ob 18. uri. Še posebej se v molitvi spomnimo vseh vernih duš, ki so še v vicah in jim še ni dano uživati veselje nebes.

MOLITEV ČLANOV ŽPS IN KLJUČARJEV: V ponedeljek ob 19.30 vabljeni člani ŽPS in ključarji na molitev k Bogdanu in Štefki Dečman.

PRVI ČETRTEK: Četrtek je prvi v mesecu, lepo vabljeni k sv. maši in molitvi za nove duhovne poklice, še zlasti, ker smo v pripravi na diakonsko posvečenje.

 

PRVI PETEK: Petek je prvi v mesecu. Lepo vabljeni k sv. maši ob 9. in ob 18. uri. Ta dan bo obisk bolnikov na domu.

 

PRVA SOBOTA: Sobota je prva v mescu. Lepo vabljeni po večerni sv. maši k tihi molitvi pred Najsvetejše do 21. ure.

 

MOLITEV ROŽNEGA VENCA IN MAŠE PO PODRUŽNICAH ZA NAŠE RAJNE

Ob petkih se bomo v molitvi spominjali naših rajnih in darovali zanje svete maše po naših podružnicah. V petek bo sv. maša ob 19. uri pri sv. Roku, kjer bo molitev rožnega venca in nato sveta maša za rajne po namenu spominov.Vabljeni k molitvi.

 

DIAKONSKO POSVEČENJE

V nedeljo, ob 15. uri, bo v Novi Cerkvi diakonsko posvečenje Gregorja Majcna, ki je v tem letu na pastoralni praksi v naših treh župnijah in bo prihodnje leto posvečen v duhovnika. Prav je, da se diakonskega posvečenja udeležimo tudi mi, zato smo vsi povabljeni. Prijavite se za avtobus, ki bo odpeljal izza Kulturnega doma odpeljal ob 13.15 uri.

 

ZAHVALNA NEDELJA PRI SV. ROKU: V nedeljo bomo ob 11.30 uri obhajali zahvalno nedeljo pri sv. Roku. Lepo povabljeni.

 

OBHAJANJE ZAHVALNIH NEDELJ Z DAROM HRANE

Obhajanje zahvalnih nedelj je priložnost za zahvalo in hvaležnost, za vse prejete darove in milosti, uspeh pri delu, v šoli, študiju, zdravju pri družini in živini. Žal pa je v naši deželi in v naši okolici vse več ljudi, ki trpijo pomanjkanje osnovne življenjske dobrine, to je hrane. Na župnijsko Karitas se obrača čedalje več ljudi po pomoč. Karitas skuša pomagati in dati toliko kolikor ima.

Zato bi vas povabil k sodelovanju: »MOJ DAR ZAHVALNE NEDELJE«. Kaj to pomeni? Čisto preprosto. V času maš ob zahvalnih nedeljah darujem hrano za ljudi v stiski (to so osnovna živila: moka, sladkor, olje, krompir, testenine, mleko, riž, vložena zelenjava, …). Nihče ne bo gledal kaj in koliko je kdo dal, pomembno je le, da to kar imamo delimo s tistimi, ki tega nimajo. Darove boste lahko prinesli v cerkev in jih položil k oltarju. Lahko pa jih prinesete tudi direktno na Karitas ob sredah med 17. in 18. uro. Lepo povabljeni k sodelovanju pri pomoči sočloveku. Župnijska Karitas bo vse te darove pripravila in jih razdelila potrebnim za ozimnico. Hvala za Vaš dar.

 

OBNOVA NOTRANJOSTI ŽUPNIJSKE CERKVE

Dragi verniki in vsi ljudje dobre volje. Smo v pripravi na obnovo notranjosti  župnijske cerkve.  Prosimo, da po svojih močeh in zmožnostih pomagate pri zbiranju sredstev. Hvala za razumevanje in pomoč. Marija Venebovzeta pa naj nas vodi skozi pripravo na obnovo naše župnijske cerkve.

 

ČIŠČENJE IN KRAŠENJE ŽUPNIJSKE CERKVE IN VEROUČNIH PROSTOROV

V mesecu novembru skrbijo za župnijsko cerkev in veroučne prostore verniki iz Sotenskega in Vodenovega.

Hvala vernikom iz Prelog, Bobovega, Male Pristave, ki ste v mesecu oktobru skrbeli za župnijsko cerkev in veroučne prostore.