FILMSKI VEČER

Lepo povabljeni na ogled filma z versko tematiko, ki bo v torek ob 19.uri v novih veroučnih prostorih.

 

MOLITEV KRIŽEVEGA POTA

Vsak postni petek pol ure pred večerno sv. mašo vabljeni k molitvi križevega pota v župnijsko cerkev. Vsako postno nedeljo ob 15. uri pa bomo molili križev pot med kapelicami k sv. Roku. V primeru slabega vremena bo križev pot v župnijski cerkvi. Lepo vabljeni k pobožnosti križevega pota.

 

SEJA ŽUPNIJSKEGA PASTORALNEGA SVETA

V petek po večerni sv. maši, vabljeni člani ŽPS, na srečanje v župnišče. To bo zadnja seja v tem sestavu.

 

ŽUPNIJSKA KARITAS: Župnijska Karitas je odprta vsako sredo med 17. in 18. uro.

 

MINISTRANSKO SREČANJE

V četrtek ob 16.30 uri je ministrantsko rečanje. Vaja za velikonočne paznike.

 

OBNOVA STREHE NA CERKVI SV. MIKLAVŽA

Pripravljamo se na zamenjavo strehe na cerkvi sv. Miklavža. Zato se obračam na vas s prošnjo, da po svojih močeh pomagate z darovi. Stroški obnove bodo znašali 15. 000€. Bog naj vam povrne za vsak vaš dar.

 

ČIŠČENJE ŽUPINIJSKE CERKEV IN VEROUČNIH PROSTOROV

V mesecu marcu čistijo župnijsko cerkev in veroučne prostore verniki iz Predela in Senovice.