ŠMARJETNA NEDELJA NA SLADKI GORI

V nedeljo, 20, julija, ob 10. uri, bo na Sladki Gori šmarjetna nedelja in slavje ob 260 letnici posvetive romarske cerkve, ter blagoslov obnovtvenih del. Slovesnost bo vodil škof dr. Stanislav Lipovšek. Lepo vabljeni.

LEPA NEDELJA PRI SV. ROKU

V nedeljo, 27. julija, ob 10.30 uri, bomo obhajali lepo nedeljo pri sv. Roku. Zato v župnijski cerkvi ta dan ne bo maše ob 10.15 uri. Vabljeni!

ROMANJE V MEDŽUGURJE

V času od petka 12. do nedelje 14. septembra 2014, bomo poromali v Medžugurje. Cena romanja je 115€. Ob prijavi prosimo, da posredujete svoje osebne podatke.

KRIŠTOFOVA NEDELJA

Prihodnjo nedeljo, 20. julija, bomo obhajali krištofvo nedeljo. Pri vseh mašah bomo blagoslovili prevozna sredstva in voznike. Bogu se bomo zahvalili za vsak srečno prevožen kilometer. Pri tem se bomo spomnili tudi naših misijonarjev, ki v daljnih deželah oznajajo evangelij naj bolj ubogim. Vaš dar, ki ga boste namenili ob tej nedelji, bo manjen za prevozna sredstva za naše misijonarje. Bog povrni za vsak vaš dar. Ob tej priložnosti boste prejeli tudi nalepko.

ŽUPNIJSKO ROMANJE V VUZENICO, VUHRED IN RUŠE

V soboto, 6. septembra 2014, lepo povabljeni na enodnevno župnijsko romanje. Romarska pot nas bo vodila najprej v Vuzenico, kjer je bil bl. A. M. Slomšek župnik v leti 1838 – 1844. Nato se bomo odpravili v Vuhred, kjer je župnik nekdanji sladkogorski župnik dr. Ivan Rojnik, tu bomo imeli romarsko sv. mašo. Večernice pa bomo imeli v romarski cerkvi Marijinega rojstva v Rušah. Lepo povabljeni na romanje.

ČIŠČENJE IN KRAŠENJE ŽUPNIJSKE CERKVE

V mesecu juliju skrbijo za župnijsko cerkev in veroučne prostore verniki iz Dvora.