PEPELNICA

V sredo je pepelnica, začetek postnega časa. Sveti maši s pepeljenjem bosta ob 9.30 uri in zvečer ob 18. uri. Na pepelnico se kristjani, če se le da, udeležimo svete maše in tako pričnemo resno pripravo na veliko noč. Pepeljenje nas želi spomniti na minljivost našega življenja in vsega zemeljskega.

 

SREČANJE DUHOVNKOV NAŠE DEAKNIJE- REKOLEKCIJA

V sredo bomo imeli duhovniki naše dekanije srečanje oz. rekolekcijo v naši župniji. Skupno srečanje bomo začeli s sveto mašo ob 9.30 uri. Zato vas lepo vabim k sveti maši, da bomo skupaj pričeli postni čas. Pred sv. mašo, ob 9. uri, vabljeni k molitvi rožnega venca.

 

PRVI ČETRTEK V MESECU

Četrtek je prvi v mesecu, zato povabljeni k sveti maši in molitvi za duhovne poklice.

 

PRVI PETEK V MESECU

Na prvi petek v mesecu povabljeni k sveti maši ob 9. uri in ob 18. uri. Ta dan bom obiskal bolnike na domu.

 

KRIŽEV POT

Vsak postni petek bomo pol ure pred večerno sv. mašo, ob 17.30 uri, molili križe pot.

Vsako postno nedeljo, ob 15. uri, povabljeni k molitvi Križevega pota k sv. Roku. Povabite še druge.

 

BIRMANSKA SOBOTO

V soboto, bo birmanska soboto. Z birmanci gremo v Maribor, kjer si bomo ogledali ustanove, kjer se mladi pripravljajo na duhovne poklice. Obiskali bomo stolnico in pogledali mesto. Odhod avtobusa je ob 8.30 izza Kulturnega doma.

 

VEROUK: V torek ni verouka!

 

ČIŠČENJE IN KRAŠENJE ŽUPNIJSKE CERKVE TER VERUČNIH PROSTOROV

V mesecu marcu skrbijo za čiščenje in krašenje župnijske cerkve ter veroučnih prostorov verniki iz Predela in Senovice.