LEPA NEDELJA PRI SV. ROKU, 29. julij 2012

V nedeljo 29. julija 2012, bomo ob 10.30 uri obhajali lepo nedeljo pri sv. Roku. To nedeljo v župnijski cerkvi ne bo sv. maše ob 10.15 uri. Lepo vabljeni k sv. Roku.

ŽUPNIJSKO ROMANJE

V soboto 25. avgusta 2012, bo potekalo župnijsko romanje. Poromali bomo na Zaplaz v Marijino romarsko svetišče novomeške škofije in tam počastili relikvije bl. Alojzija Grozdeta. Zatem se bomo ustavili v Stični in obiskali Stiški samostan in našega rojaka p. Branka Petauerja. Pot nas bo vodila skozi Krško v Zasavje in do Laškega k drugemu našemu rojaku Roku Metličarju, kjer bomo imeli večernice. Lepo vabljeni na romanje. Cena romanja s kosilom bo 20€.

 

NAŠI RAJNI V preteklih dveh tednih smo v večnost pospremili: Martina Jecl iz Mestinja, Ano Manček iz Brecljevega in Zinko Šmid iz Kolodovorske ulice in Nežo Verk  iz Bobovega. Spomnimo se jih v molitvi.

ČIŠČENJE IN KRAŠENJE ŽUPNIJSKE CERKVE IN VEROUČNIH PROSTOROV

V mesecu juliju skrbijo za župnijsko cerkev in veroučne prostore verniki iz Dvora.