JUTRANJE SVETE MAŠE

Od jutri naprej so svete maše ob ponedeljkih, torkih in sredah ob 7. uri zjutraj.

SREČANJE ZA STARŠE LETOŠNJEGA 7. RAZREDA.

V četrtek 14. junija ob 20. uri lepo vabljeni starši letošnjih sedmošolcev na srečanje v veroučno učilnico.

LEPA NEDELJA PRI SV. MIKLAVŽU

Prihodnjo nedeljo bomo obhajali lepo nedeljo s procesijo pri sv. Miklavžu ob 11.30 uri. Lepo vabljeni!

POČITNIŠKI ORATORIJ ZA OTROKE »Grem jaz«

V začetku počitnic vabimo otroke na počitniški oratorij. Oratorij bo potekal od srede 27. junija do sobote 30. junija 2012, vsak dan od 9. do 16. uri. Del oratorija bo potekal tudi na Sladki Gori z možnostjo tam tudi prespati. Otroci lepo vabljeni. Pri verouku ste prejeli prijavnice, na voljo so tudi v cerkvi na prostoru za verski tisk in na župnijski spletni strani; izpolnite jo in jo oddajte v zakristiji ali župnišču. Lepo vabljeni otroci in čim prej se prijavite.

ROMANJE V MEDŽUGURJE

Župnija Bl. A. M. Slomška iz Velenja skupaj z župnikom Matejem Dečmanom, v času od 5. do 7. julija 2012 roma v Medžugurje. Ker imajo prosta mesta se lahko prijavite. Avtobus bo romarje pobral tudi tukaj v Šmarju. Cena je 113€.

BIBLIČNA SKUPINA

V torek ob 20. uri lepo vabljeni na biblično skupino v župnišče.

ČIŠČENJE IN KRAŠENJE ŽUPNIJSKE CERKVE IN VEROUČNIH PROSTOROV

V mesecu juniju skrbijo za župnijsko cerkev in veroučne prostore verniki iz Koretnega, Konuškega in Šerovega.