ŽUPNIJSKO ROMANJE V NEMČIJO

Počasi se bliža naše župnijsko romanje v Nemčijo, zato vas prosim, da v tem tednu uredite plačilo romanja in v kolikor še niste predložite številko osebnega dokumenta. Bolj natančno in podrobno o romanju pa boste obveščeni v posebnem pismu, ki ga boste dobili na dom.

 

BIBLIČNA SKUPINA

V torek ob 20. uri vabljeni na biblično skupino v župnišče.

 

SREČANJE ZAKONCEV JUBILANTOV

Vsi, ki v tem letu praznujete obletnico poroke, povabljeni v soboto, 12. maja 2012 ob 10. uri k zahvalni maši v župnijsko cerkev. Vabljeni ste vsi zakonci, ki ste se poročili tukaj ali kje drugje in v tem letu slavite 5, 10, 15, 20, 25, …, 50, 55, 60 let ali morda celo več let poroke. Prav je, da se tudi Bogu zahvalimo za leta skupnega zakonskega življenja. Zato že sedaj povabljeni na to slavje. Samo sporočite nam, da pridete!

 

ČIŠČENJE IN KRAŠENJE ŽUPNIJSKE CERKVE TER VEROUČNIH PROSTOROV

V mesecu aprilu skrbijo za župnijsko cerkev in veroučne prostore verniki iz Vrha in Močel.